DÁMSKÁ MÓDA

NÁŠ SORTIMENT ZAHRNUJE KVALITNÍ DÁMSKOU MÓDU PŘEVÁŽNĚ NĚMECKÝCH VÝROBCŮ, A TO JAK PRO VOLNÝ ČAS, PŘES BUSSINNES CASUAL AŽ PO SPOLEČENSKOU UDÁLOST.

 

Kolekce firmy Gollehaug je tvořena dámskými pletenými svetry, vestami, tričky a halenkami, které jsou doplněny o sukně a kalhoty. K nejžádanějším modelům patří tradiční přírodní lichotivé materiály v moderním provedení s inovativním zušlechtěním a směsi, které zlepšují komfort a pohodlí.

Německá značka MODEE se vyznačuje moderním designem pro ženy, materiálovým luxusem, nápaditým propracováním detailů, efekty řasení, záhybů, perfektně sladěnou barevností a rozsáhlou možností kombinovatelnosti. V každém detailu se módní akcenty projevují na kontrastních manžetách, ozdobném štepování, drobných výšivkách apod. Celkový dojem je vždy jedinečný: harmonicky ženský, elegantní a oživený sportovními prvky.

ERICH FEND je značka, která nabízí dámské luxusní pláště a bundy s propracovanými a nápaditými detaily v kombinaci s perfektně padnoucími střihy. Také materiály jsou ve špičkové kvalitě a tím působí oblečení vždy originálně a jedinečně.

Pro ženy, které chtějí být jedinečné a okouzlující, jsme připravili kolekci německé značky Betty Barclay. Jejich nadčasové modely, příjemné materiálové složení i vysoký standard zpracování nadchne i ty nejnáročnější zákaznice.

 Mimo uvedené značky u nás najdete velké množství doplňků - pánské kožené pásky Lindenmann, kravaty Hedva, pánské spodní prádlo Pleas, šály a šátky Fraas, dámské kabelky i pánské tašky.