PÁNSKÁ MÓDA

NÁŠ SORTIMENT ZAHRNUJE KVALITNÍ PÁNSKOU MÓDU PŘEVÁŽNĚ NĚMECKÝCH VÝROBCŮ, A TO JAK PRO VOLNÝ ČAS, PŘES BUSSINNES CASUAL AŽ PO SPOLEČENSKOU UDÁLOST.

 

Najdete u nás široký sortiment největšího německého výrobce pánských košil Seidensticker, který čerpá inspiraci a praxi již po tři generace a stal se jednou z největších firem v Evropě Seidensticker je značka košil s nejvyšší úrovní povědomí v Německu, kde se stala pojmem pro vynikající výsledky v oblasti výroby a prodeje košil.
Co dělá Seidensticker tak úspěšným, je fakt, že v každém vlákně a produktu se pečlivě věnuje každému detailu: kvalita, spolehlivost, kontinuita, smysl pro inovace a modernost. Jsou to vlastnosti, jejichž hodnoty předáváme svým zákazníkům, aby věděli, že nám na nich záleží.

Firma Mode Monte Carlo je v prodejnosti pánského pleteného ošacení v Německu na prvním místě a rovněž úspěšně působí na celosvětovém trhu.

Tato značka nabízí v širokém rozsahu pánské svetry, mikiny, polokošile, trička, bundy apod. Pánské oblečení se vyrábí od velikosti 48 až po 70.

Pletené ošacení je vyrobeno z nejkvalitnějších materiálů (vlna merino, kašmír nebo ověřené směsi vlna/akryl, vlna s kašmírem…), aby dosáhlo kultivovaného vzhledu a bylo příjemné na dotek. Jemné úplety jsou oblíbené pro městské modely a objemné hrubé úplety pro volný čas. Sportovní vzhled podtrhují rozmanité materiály a jejich kombinace, kontrastní řešení barev, prošívání i ozdobné švy. Kolekce vždy upoutá příjemnou tonalitou.

Prvotřídní pánská kolekce kalhot německé značky BRÜHL je rozdělena do třech kategorií – classic, b-casual a premium – s perfektně padnoucími střihy kalhot, které jsou prověřeny dlouhou tradicí.

Pánské kalhoty přesvědčují vysoce kvalitními a inovativními materiály, precizním zpracováním, lehkostí a příjemným pohodlím pro nošení, dále také pěstěným i sportovním stylem. Stálou pozornost věnuje Brühl detailům jako prošití, umístění a tvary kapes či vnitřní vypracování s řadou funkčních detailů.

Společnost Armas je od roku 1986 jedním z předních výrobců vysoce kvalitního pánského svrchního oblečení v Rakousku. Mezi nejvíce zastoupené artikly patří polokošile, svetry, pulovry, košile, kožené opasky.Vyznačuje se výraznou barevností a nebojí se ani výrazných trendových vzorů. Flexibilita a rychlá reakce na příslušné módní trendy patří mezi její silné stránky.

Pánské košile značky Olymp jsou na českém trhu známé již řadu let jako kvalitní značka. Košile jsou  klasické ve 100% bavlně s nežehlivou úpravou, tak i volnočasové ve směsi, která je příjemná na nošení a může vytvořit zajímavé struktury materiálů.

B